[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Табакокуріння? » Як кинути курити? » Яким чином ви кинули курити??? (Напишіть хто які способи пробував і кому що помогло а що ні!)
Яким чином ви кинули курити???
PortugalДата: Вівторок, 02.02.2010, 22:31 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
Всім привіт! Завчасно дякую за відвідування мого сайту! Я хочу допомогти всім бажаючим позбавитися залежності куріння й зрозуміти шкоду всіх засобів котрі завдають шкоду здоров'ю! Тому, що зовсім недавно я сам був суворо залежний від табакокуріння, вживав слабкі наркотичні засоби! І так само думав як багато молодих людей що я курю бо мені подобається, бо я хочу курити і тому подібне! Але самі то ми знаємо що нам це не подобається і це приносить нам шкоду! Тому прошу всіх писати всі способи які ви знаєте, неважливо чи допомогли вони вам чи ні!!! Тому, що в кожного різний організм і по різному сприймається! Я кинув курити за допомогою таблеток "Табекс", і ще багато знайомих звільнилися від цієї звички за допомогою цього препарату! Є знайомі котрі кинули курити прочитавши книжку Аллен Карр "Легкий спосіб кинути курити".
 
PortugalДата: Субота, 12.11.2011, 14:23 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Адміністратори
Повідомлень: 4
Репутація: 10
Статус: Offline
Я перепробував дуже багато різного...але мені реально допомогли таблетки Табекс (але без власного бажання кинути курити нічого не вийде) Я вже три роки не курю, перший місяць намагався обмежувати себе присутністю курящих знайомих, але надалі я себе доволі комфортно почував при любих обставинах! Книга "Легкий спосіб кинути курити" я її прочитав 2 рази але не кинув курити, хоча є знайомі котрим вона допомогла! Але ця книга дає колосальну інформацію для бажаючих кинути курити! Тому що куріння це не тільки фізична залежність організму отримувати порцію нікотину а й психлологічна!
 
МунечкаДата: Четвер, 26.05.2016, 21:10 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Все произошло очень просто - поехала лечиться. Помогло бесплодие Германия диагностика, http://www.westmedicalgroup.com.ua/ginekology/infertility-treatment/
Поскольку лечение принесло свои результаты, от курения я отказалась.
 
Форум » Табакокуріння? » Як кинути курити? » Яким чином ви кинули курити??? (Напишіть хто які способи пробував і кому що помогло а що ні!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: